Blog založen 26. července 2010


Zážitník

Náhoda? - na něco takového prostě nevěřím :)

10. prosince 2010 v 18:07 | elis23
Ahojky. Tahle novinka je stará sotva několik minut.
Prováděla jsem cvičení pro nastolení vnitří rovnováhy (nevím jak to pojmenovat, ale tohle na to celkem sedí). Potom jsem, ani nevím proč, vytáhla taroty. Jen tak jsem si vytáhla kartu a vualá: dvojka pohárů, která má symbolizovat něco jako spojení protikladů atd.
Že by náhoda? To si nemyslím :)

Odvaha XD

25. srpna 2010 v 17:05 | elis23
Poslední dobou (asi tak rok, dva nebo tři :D) musím mít u sebe každý den jakýkoliv amulet. S amuletem mám totiž mnohem větší pocit bezpečí. Párkrát se stalo, že jsem u sebe žádný neměla a cítila jsem se divně.
Před dvěma dny mi tatínek oznámil, že ještě ten den jedeme k babičce na grilování. Sice se mi tam nechtělo, ale nakonec jsem se přemohla. Rychle jsem se převlékla a jeli jsme.
Jakmile jsme dojeli atmosvéra zhoustla. Problémem byl pentagram, který jsem si zapoměla sundat. Většinou vždy, když jedeme za bábi, si ho vyměním za některý jiný amuletík (většinou strom života).
To, že jsem si ho nechala na krku mi došlo až na místě. Abych vám to upřesnila. Moje babička je ortodoxní křesťanka a nijak jí nešlo vysvětlit, že to není satanistický symbol. Byla to strašná sranda :D.
Takže, abych si ji usmířila, půjdu v neděli do kostela a to bude hoooodně zajímavý.

Já a moji andílci

23. srpna 2010 v 15:12 | elis23
Tak, abych se vyhnula možným pozdějším nepřesnostem, bych vám chtěla zdělit, že svoje andílky nevidím. Moc ráda bych je viděla, ale asi si budu muset ještě nějaký ten čas počkat.

Jak jsem se poprvé pokoušela astrálně cestovat

18. srpna 2010 v 11:12 | elis23
Původně jsem to chtěla zkusit podle rady symbolicalky, tedy pokusit se o to hned ráno, ale jelikož jsem nesmírně spavý člověk a asi bych si na to ráno nevzpoměla, raději jsem to zkusila hned večer.
Ještě před pokusem jsem požádala o ochranu. Pak jsem si lehla a pokoušela se soustředit na dýchání.

Zvláštní příhoda

17. srpna 2010 v 10:52 | elis23
Z doby zhruba tak do tří nebo čtyř let si skoro nic vědomě nepamatujeme. Ovšem já mám jednu dost živou vzpomínku, která mě pronásleduje už od dětství...
 
 

Reklama