Blog založen 26. července 2010


Aktuálně

Moc se omlouvám...

19. října 2010 v 16:20 | elis23
...těm lidem, kteří sem poslední dobou chodili s očekáváním dalšího článku.
To se nedělo z jednoho prostého důvodu. Uvědomila jsem si, že chci aby ze mě bylo něco určitého a to se rozhodně nestane, pokud budu pořád jenom u počítače. Z toho vyplývá dobrovolné omezení počítače. S volným časem, který náhle vznikl, jsem se rozhodla naložit smysluplně.
Začala jsem se učit (i na známkách to jde poznat ), hodně maluju a píšu povídky, učím se japonsky a domluvila jsem si práci v jedné neziskovce...
Když se teda dostanu k netu, moc se mi do blogu nechce, ale občas sem určitě něco přidám

Trapas :D

7. října 2010 v 20:44 | elis23
Dneska se mi stal ohromný trapas. Šli jsme s kamarádkou ze školy. Vlastně jsem ji doprovázela na busák. Cestou jsem si samozřejmě vykládali. Najednou jsem se Kátě zmínila o tom, že dnes měla naše učitelka z ruštiny nažloutlou auru. Káťa to odsouhlasila a ještě jsem si vychvalovali jak na ní jde krásně vidět. Je fakt, že přímo vyzařuje a auru na ní vidíme aj když nechcem. Taky na této učitelce jsem poprvé viděla i barvu. Možná to bude tím, že je člověk sršící pozitivní energií.
Ale spátky k tématu. S Katkou jsme se rozloučili a ona odbočila směrem k autobusu. Ještě jsem se na ni otočila - a co jsem neviděla, že? Za námi, tak metr dva šla ona, již zmiňovaná učitelka. Zastavila jsem, ona kolem mě prošla a divně se na mě podívala. Cítila jsem se hrozně trapně. Nakonec jsem se rozhodla, že nepůjdu stejnou cestou jako ona, a tak jsem ještě skočila za Káťou....

Zpráva o vedení blogu

20. září 2010 v 21:36 | elis23
Takže, včera jsem měla takové filozofické vnuknutí. Prostě jsem si sedla a začala ze sebe chrlit různá moudra. Zdají se mi celkem "kvalitní". Proto jsem založila novou rubriku - Moje moudra. Tam bude každý měsíc přibývat zobrazení mých myšlenkových pochodů. Touto rubrikou zároveň končím s novinkami.
Chtěla bych se věnovat těmto rubrikám:
  1. Kyvadlo
  2. Bytosti
  3. Čakry
  4. Meditace
  5. Barvy aury
Bude to pro mě docela sousto. Nepřidávám jsem články zrovna rychlostí blesku, a tak si na doplnění těchto rubrik beru tak dva měsíce (radši víc než míň).

Nejhnusnější konec léta

13. září 2010 v 12:23 | elis23
Dnes jsou tomu už dva týdny co zemřela Fifi. Část mého já k této skutečnosti ještě ani nestačilo přivyknout a přišla další rána.
Včera, když jsem šla dát křečkovi jídlo a čerstvou vodičku, jsem zjistila, že Mandy už nežije. Vlastně jsem celkem počítala s tím, že do Vánoc už tu nebude. Táhlo jí už na tři roky, ale stejně je to hrozné.
Ještě se mi nestalo, aby dvě moje milované zvířátka odešla tak krátce po sobě. Strašně mi obě chybí.
Doufám, že řada zvířecích úmrtí v naší rodině se přeruší alespoň na dvanáct let. Kdybych měla přijít ještě i o Saminka, asi bych se zbláznila.
Aby toho nebylo málo, tak někdy před týdnem umřela i Myška, potkan mé sestry.
Dneska jsem jí udělala rakvičku a myslím, že se mi celkem povedla. Opravdu doufám, že svoje rakvičkářské umění nebudu muset delší dobu opakovat.

Plány do budoucnosti

8. září 2010 v 16:42 | elis23
Poslední dobou na mě ze všech stran útočí otázky na to, jak si plánuji svoji budoucnost. To mě donutilo o tom přemýšlet. Rozhodnutí bylo za pár chvil na světě.
Napíšu knížku. Zbohatnu jak Rowlingová :D. Potom si zařídím nějaký malý a útulný obchůdek s ezoterikou. Budu bydlet hodně blízko lesa ve hliněném domku. V mezičase se naučím reiki až po mistrovský stupeň a budu zasvěcovat (zadarmo - nejsem hyena).
Já v tom mám celkem jasno :)
A co vy?

hliněný dům

Maminka se naštvala (zase) :)

8. září 2010 v 14:17 | elis23
Věřím, že většina z vás moji maminku nezná (a to je dobře ;)). Ráda bych vám tedy něco objasnila. Už pár let má moje máti jen jediný (za to však osvědčený) trest. Zakazuje mi počítač.
Prostě se před pád dny vzbudila po noční a hned mi začala nadávat proč že jsem to neuklidila kuchyň. Sice nedokážu pochopit co má počítač společného s nepořádkem v kuchyni, když jsem si četla, ale jako obvykle mi ho zakázala. Z toho plyne, že články budu psát jenom když nebude doma.
Každý den teď přibude jedna z barev aury a mimo to se budu snažit přidat i něco dalšího. Mimochodem, zákaz trvá měsíc.

Úprava blogu

1. září 2010 v 20:14 | elis23
Rozhodla jsem se, že si upravím blog. Skoro všude jsem udělala rozcestníky, takže by to teď mělo být přehlednější. Taky jsem přidala další rubryky: symboli a meditace. Zítra budu pokračovat s přidáváním článků

Škola začala

1. září 2010 v 20:11 | elis23
Jak už to tak bývá, škola se zase ozvala. Moc se mi tam nechtělo, ale nakonec jsem se odhodlala. Vstávala jsem pořádně brzo (5:30) a hned se nadopovala cofeinem.
Andílci mi dnes zase pomohli. Nemohla jsem najít svůj sešitek (taková všehochuť), který jsem si chtěla vzít do školy (různé poznámky atd.). Poprosila jsem andílky, aby mi ho pomohli najít a ani jsem nedořekla větu a už jsem věděla kde je. Bez nich bych asi došla pozdě.
Mimochodem, zjistila jsem, že mi škola pomáhá nemyslet na Fifi.
Jinak mám dojem, že tento rok bude dobrý

Změna plánu

30. srpna 2010 v 13:53 | elis23
Ahoj, chtěla jsem sem dnes dát další články o kyvadlu, napsat "reportáž" z toho kostela a další moře věcí, ale vůbec se mi do toho nechce. Dneska mi umřel můj milovaný králíček Fifinka a je mi hrozně. Takže nevim, kdy budu mít sílu něco dělat natož přidávat články.
Dneska jí udělám rakvičku a zítra ji jedeme pohřbít na zahrádku.

Budu se snažit zbrchat co nejdřív, takže zátím ahoj.

Učení

26. srpna 2010 v 13:45 | elis23
Prázdniny se chýlí ke konci a já si uvědomila, že jsem všechno učivo zapoměla. Zas tak zlé by to nebylo, ale budeme psát vstupní testy. Takže si musím zopakovat matiku, ruštinu, anglinu, češtinu, dějepis a ekonomiku. Budou to muka.
Asi sem teď budu přidávat málo článků, ale ty potencionální jedničky mi za to stojí. Přeci jen bych se chtěla dostat na výšku :)

Studovat!

18. srpna 2010 v 19:14 | elis23
Ahojky. Dneska jsem si zašla do knihovny a asi jsem ji totálně vybrakovala.
Důvod? Plánuji sem přidat různé články a chci být co nejpřesnější. Hodně z těch věcí, o kterých chci psát, jsem už delší dobu nepraktikovala a lecos jsem zapoměla.
Tak mi držte palce. Jsu se vzdělávat ;)

Pár keců na úvod

26. července 2010 v 17:55 | elis23
Tak jsem se po hodně dlouhé době rozhodování konečně dobelhala založit tenhle blog.
Proč? Kdo ví. Možná proto, že jsem se nudila a možná jsem hledala smetiště pro svoje myšlenky.
Doufám, že mě blogování zase neomrzí (tak jako vždy). To se ale časem uvidí ;)
klikačka
 
 

Reklama