Blog založen 26. července 2010


Meditace na "prolomení bariéry"

5. září 2010 v 19:16 | elis23 |  Meditace
Hodně lidí, tedy hlavně "začátečníků" v ezoterice, má problémy s tím, aby se zbavili obav, nedůvěry, pochybností o věcech jako jsou andílci atd.
Protože jsem s tím taky měla jistou dobu problémy, vymyslela jsem meditační cvičení, které by mělo pomoct se těchto problémů zbavit. Mě to hodně pomohlo.

Tohle cvičení je založeno na metaforách. Jde o to, že naše pochyby a strach nám brání v hodně věcích (jako komunikace s anděli, astrální cestování). Tím, že nám v těch určitých věcech brání jsou jako velká zeď, která nám brání pokračovat v cestě....

Teď už ale k přesnějšímu popisu :)
Zavřete oči a zklidněte svou mysl (nádech a výdech... vždyť víte). Až si budete připadat dostatečně uvolnění, představte si před sebou velkou tlustou zeď a do té zdi taktéž obří bránu. Jděte k bráně. Představte si co všechno se za touto branou může nacházet (něco pozitivního, já jsem si představovala nádhernou zahradu s vodopádem :D). Pokuste se bránu otevřít. Pokud to nepůjde, rozbijte ji (mlaťte do ní hlava nehlava :D). Potom vstupte a je jen na vás pokud v "zahradě" a co tam budete dělat.

Tohle je dobré párkrát opakovat. Potom se kdyžtak ozvěte jestli to vyšlo a zbavili jste se obav a nedůvěry.

Pro ty co ostatní metafory nepochopili:
brána: možnost zbavit se obav, nebůvěry a strachu
"zahrada": život bez pochybností a strachu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crystallin Crystallin | E-mail | Web | 5. září 2010 v 19:28 | Reagovat

zkusím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama