Blog založen 26. července 2010


Jak se naučit vidět auru - krok 3.

6. září 2010 v 14:21 | elis23 |  Aura
Teď, když už máte zvládnutý krok 1 a 2 je logicky na řadě krok 3. Chtěla bych pogratulovat všem, kdo se dostali až sem. Až teď nastává ta pravá sranda. Oproti tomuhle bylo vidění na rostlinách o dost lehčí.

Sice to nemůžu až tak posoudit, protože jsem auru na lidech začínala vidět zhruba v době, kdy jsem to teprve trénovala na rostlinách. Prostě to šlo nějak samo :D

Lidi, kteří ještě studují nebo lidí při tzv. sedacích zaměstnáních mají výhodu. Třeba ve škole to jde krásně trénovat na učitelích. Jde hlavně o to, abychom si našli nějakou živou "figurínu", která nám nebude nikam utíkat. Nejideálnější je když o tom onen figurant ví (když na někoho pořád zíráte a neřeknete mu důvod, může to být té osobě pěkně nepříjemné).

Jako u ostatních kroků by měl být sledovaný subjekt před jednobarevným pozadím. Až začnete mžourat, soustřeďte se na oblast kolem hlavy. Jednak nám barvu nebude zkreslovat oblečení a jednak se tam, jak víme, nachází korunní čakra. Po pár pokusech už určitě budete kolem dotyčného vidět cosi jako mlhu. Po dalším tréninku bude sahat dál (kolem větší části člověka a dál do stran) a uvidíte i barvu.

Pokud budou nějaké dotazy tak na ně odpovím :)
Tímto bych asi ukončila tenhle mini kurzík. Hodně štěstí :)

aura
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama